Odpowiedz 
A208 CLK 200kompressor Avantgarde by Perzu126
12.07.2016, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2016 21:34 przez perzu126.)
A208 CLK 200kompressor Avantgarde by Perzu126
Witam, jako moderator forum http://www.w202.pl.
Cabrio zacząłem poszukiwać niemal rok temu. Pomyślałem, że to wozy sezonowe, więc łatwiej będzie znaleźć fajny niezajeżdżony wóz w przciwieństwie do normalnych Mercedesów z dieslami pod maską. Niestety życie zweryfikowało plany, o czym pózniej. Dlaczego Mercedes? Bo lubię tą markę, od lat smigam autem z gwiazdą na masce, znam mnóstwo fajnych ludzi ze zlotów Mercedesa. Auto na codzień jest, więc pozwoliłem sobie na wóz, który postoi zimą w garażu. Jakieś wersje coupe są juz troche oklepane, natomiast bedachowcy jest nikły procent, nawet na zlotach.
Myślałem o innych markach nawet przez moment, ale
AUDI- nie lubię VAGów. Tzn mamy Passata B7 w domu, ale takie auto traktuje się jak środek transportu a nie obiekt miłościHd
BMW- szanuje i lubię, ale jestem fetyszem oryginału a nie tuningu w rożnej postaci a niestety cięzko o E36 czy nawet E40 w oryginalnym stanie. No i żonie BMW żle sie kojarzy...
VOLVO- C70 1gen. ekstra, ale brak fajnych ofert
SAAB- spieszmy je kochać, bo za chwile nie będzie. Niestety żonie sie nie podobają.
Reszta, typu Francuskie. Niby fajne. Ale w mojej okolicy jeżdzi ich dużo, ale żadnego nie spotkałem z otwartych dachem... Nigdy. Pomyślałem, że pewnie w żadnym mechanizm nie działaKwasny Także zostaje MercedesSmoke
Budżet ograniczony na początku, bo najlepiej parenaście tysięcy, co odrazu wiadomo, że stać mnie na średnio ładne A208. Model średnio porządany, więc ceny atrakcyjne w porównaniu do A124, KTÓRE MA ABSURDALNIE WYSOKIE CENY I DOBRYCH OFERT BRAK. To samo z R129, jak to niektórzy mi proponowali. Cholernie drogie auta.
Do tego techniczne pokrewieństwo CLK z W202 powoduje, że nie wydrenuje kieszeni i o części łatwo.

Wymóg był zawężony przez żonę: auto ma być ładne. Obowiązkowo jasny środek, jasny lakier, ze względów estetycznych skóra. Silnik miał być obojętny, ale dobrze że nie kupiłem wersji 2,0 136KM bo przy masie 1600kg nie wiem jak to auto jest w stanie jechać... Taki kompressor 160KM jak mój ma co ciągnąć (1700kg) i osiągi dupy nie urywają tak naprawdę. Także na strzała większość ofert odpadło, bo większość ma czarne środki niektóre o zgrozo nawet materiał na fotelach a i te tańsze to wersje 2,0....
Miało nie być LPG... :oops:Lepszy diesel, ale w 208 nie oferowali. Także i tak jest LPG. Do tego chciałem auto nie od handlarza, bo niestety jest tak, że w Polsce handlarz od handlarza kupuje co zaobserwowałem śledząc raptem 40szt A209 i A208 które są na portalach. Nie zamierzam komuś płacić za to, że przewiózł auto z miejsca na miejsce, umył i wola za to 3tys zł więcej Twisted A TAKIE ZACHOWANIA ZAOBSERWOWAŁEM. MnóstwoArgue

Do tego stan aut w Polsce jest słaby jak się okazało: bite chyba wszystkie, wnętrza w różnym stanie zdewastowania, mechanika też różnie. Bardzo ważny jest składany dach- ma być sprawny i mieć nie zniszczony materiał. Także w miarę zdrowe A208 to taki sam rarytas jak C klasa AMG. Nawet za granicą ciężko. Ewentualnie fajne za 10tys euro...

Nawet zacząłem już patrzeć na A209, czyli to nowsze CLK. Droższe, blacha lepsza ale wydając 30tys zł w górę nie mamy i tak gwarancji kupna super egzemplarza :cry:
Nawet niewiele brakło, żeby kupić piękne złote A209 za 24tys zł Sad I dwa inne też, jedno z Wrocławia po mega dzwonie.

Jest tez tak, że chyba żadne CLK Cabrio nie jest garażowane i do tego ludzie używają ich jako codziennego środka transportu. Przez cały rok.
Jak to któryś sprzedawca powiedział: no przecież nie będę specjalnie garażu stawiał Evil

Nawet patrzyłem na bite A209 , kupić i zrobić samemu. Najlepsze oferty znikały w ciągu 2-3godzin... Masakra

Zjezdziłem Polskę od Nowego Sącza po Poznań. I nic.

TAKŻE, PRZEDSTAWIAM WAM NIE DO KOŃCA IDEALNE I NIE OKAZYJNIE KUPIONE A208 Grin
Pochwalę, że to jeden z nielicznych egzemplarzy będący u forumowicza Grin Na forum CLK znalazłem 2sztuki. Jedna ładna, ale zwykłe 2.0 i w sumie służyło jako pokazówka na zlotach: wielka felga, AIRRIDE :mrgreen: Wiecie 2smile
Było też chyba 3,2, ale niewiele o nim właściciel pisał. Tutaj na forum trafiłem... przed chwilą, ale też jest jedno CLKCool

Podkreślę, że od właściciela, który w 2012 roku kupił je w podgnieżnieńskim komisie. Rejestracja w Polsce to wrzesień 2012r.
Człowiek na poziomie kulturalnym(kultura osoby od której sie kupuje auto też ma znaczenie...), lubi i jeździ Mercedesami. Z racji potrzeby kupna większego i braku miejsca pod blokiem (miejsca indywidualne) z przykrością sprzedawał je. Jedyna osoba, która przedstawiła mi wady auta a nie superlatywy. Sympatyczny gość. Aż dziwie się, że na żadnym forum go nie było.
Normalna umowa kupna-sprzedazy, papiery do gazu, książka pojazdu (co nie zawsze było standardem), auto zgodne z VINem itp.

W Polsce najeżdził ok 60tys km- czyli dużo jak na takie auto. Od szpiegów wiem, że ostatni serwis w Niemczech był w lutym w 2003 i roku przy przebiegu... 39tys Mam kilka Niemieckich rachunków i np w 2007 przebieg wynosił 117tys km. Auto conajmniej od 2005-2011r jezdziło w Hanau pod Frankfurtem.
5 ostatnich wpisów wymian oleju w ASSYSCIE potwierdza przebieg z licznika.
[Obrazek: upload_-1]

Gdybyscie nie wiedzieli to jest Star Diagnosis- oryginalny interfejs Mercedesa. Może Mercedes ma kiepską elektrykę, ale nie ma lepszego systemu do diagnostyki wsród wszystkich marek.

Ostatni moment u właściciela, po prawej jego S203 stoi

Na obiedzie w drodze powrotnej

Wygląda na mniejsze od W202, ale jest tylko troszkę niższe i chyba dłuższe. I znacznie cięższe prawie 1700kg :shock:

Jadę :mrgreen: :mrgreen: Spalanie pozytywnie mnie zaskoczyło. Co ciekawe tyle ile pokazał komp tyle spalił gazu

Kurdę jaka ładna złota C klasa 2smile
[Obrazek: upload_-1] Moja!!!

Ogólnie po 185km, weszło 14,2litra gazu. Jechałem dość spokojnie, ale z klimą a chwile nawet bez dachu i na S11 pod Poznaniem przegoniłem do 160km/h.- jest ok :wink:

Czy mogę tu zamieszkać?

Witamy w gronie szczęśliwych Mercedesów :mrgreen: Ale i tak kiedyś te wszystkie zgniluchy zabierze ten Jecz na złomowisko :mrgreen: :mrgreen:

a teraz konkrety:

Wypas

Bydlak nie chciał w Poznaniu połączyć się z SD, dopiero po zakupie sprawdziłem Evil
Troszkę martwiły mnie kabłąki kapotażowe, ale bład wykasowałem i jest ok do dziś.

Tragedii nie ma, ale jest troszkę drobiazgów...
Nadwozie:
tak, auto miało przygody, jako, że pochodzi z Gniezna. Był przytarty na prawym boku. Drzwi, błotnik- mają slady szpachli. Wada? Dla mnie nie. Sam właściciel przytarł, jak przyjechał z Niemiec to tez były jakieś ocierki. Do tego nie wiem czy zdawał sobie sprawę, ale auto miało chyba lekkiego strzała w z przodu, z lewej strony. Poduchy, ok.
Plus taki, że są spryski reflektorów, ksenony w miarę całe. Dwa czujnik od parktronika do wymiany.
Ogólnie jest kilka drobiazgów- w kilku miejscach rudy, ale tragedii nie ma jak na Mercedesa z tego rocznika. Ogarnę sam.

Mechanika
Silnik w porządku. Odpala na strzała, czy na benzynie czy na gazie chodzi super. Assyst nie zarejsestrował dolewek.
Skrzynia biegów przerzuca biegi płynnie, brak dziwnych zachowań. Nie wiem czy miała kiedykolwiek olej wymieniany.
Zawieszenie bez stuków, prowadzi się pewnie nie nosi, nie ściąga.
Opony letnie szrot, te zimówki to również śmietnik. Powyżej 100km/h nieprzyjemnie sie jedzie bo wszystko drży. Tragedia :cry:

Wnętrze
Zauważyłem, że w autach z otwartym dachem zużywa się jakby mocniej. Jest bardziej brudne, często jakby od słońca plastiki są wręcz przytopione.
U mnie jest komplemtne, oprócz telefonu. Skóra brudna, ale ładna. Na fotelu pasażera puściło kilka szwów. Chyba wszystko oprócz czujnika deszczu i czujników parkingowych działa. Jak widać przednie dywaniki są dość mocno zużyte. Nie wysuwa sie zagłówek kierowcy. Radio zakodowane.
Niemal zawsze spotykałem się z sytuacją, że plastik w wycięciu na poduszkę pasażera jest przerwany. Pierwszy raz myślałem, że Airbag odpalił. Tutaj ok.
Kierownica ma startą farbę, dzięki temu że był na niej obleśny pokrowiec chyba została uratowana przed całkowitym zniszczeniem. Poza tym bez tragedii do dopieszczenia.

Najważniejsze, DACH
Materiał w stanie idealnym. Mimo, że auto stało często pod chmurką było przykrywane pokrowcem- osobnym na zimę i lato, obydwa dostałem od właściciela. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że właściciel powiedział że go konserwował.
Mechanizm składania działa idealnie. Wszystkie uszczelki w bardzo dobrym stanie- mam nadzieję, że w deszczu nie zmoknę. W kabrioletach to bardzo ważne, bo to one trzymają szczelność. Nawet przy 150km/h nic nie świszczy.

Zdjęcia z dnia zakupu. Teraz po 1,5miesiącu jazdy triche zrobiłem przy aucie. Będę dodawał fotki

[Obrazek: SAM_2596.JPG]
[Obrazek: SAM_2597.JPG]
[Obrazek: SAM_2598.JPG]
[Obrazek: SAM_2599.JPG]
[Obrazek: SAM_2600.JPG]
[Obrazek: SAM_2601.JPG]
[Obrazek: SAM_2602.JPG]
[Obrazek: SAM_2603.JPG]
[Obrazek: SAM_2604.JPG]
[Obrazek: SAM_2604.JPG]
[Obrazek: SAM_2606.JPG]
[Obrazek: SAM_2607.JPG]
[Obrazek: SAM_2608.JPG]
[Obrazek: SAM_2609.JPG]
[Obrazek: SAM_2610.JPG]
[Obrazek: SAM_2611.JPG]
[Obrazek: SAM_2612.JPG]
[Obrazek: SAM_2613.JPG]
[Obrazek: SAM_2614.JPG]
[Obrazek: SAM_2615.JPG]
[Obrazek: SAM_2616.JPG]
[Obrazek: SAM_2617.JPG]
[Obrazek: SAM_2618.JPG]
[Obrazek: SAM_2619.JPG]
[Obrazek: SAM_2620.JPG]
[Obrazek: SAM_2621.JPG]
[Obrazek: SAM_2622.JPG]
[Obrazek: SAM_2623.JPG]
[Obrazek: SAM_2624.JPG]
[Obrazek: SAM_2625.JPG]
[Obrazek: SAM_2626.JPG]
[Obrazek: SAM_2627.JPG]
[Obrazek: SAM_2628.JPG]
[Obrazek: SAM_2629.JPG]
[Obrazek: SAM_2630.JPG]
[Obrazek: SAM_2631.JPG]
[Obrazek: SAM_2632.JPG]
[Obrazek: SAM_2632.JPG]
[Obrazek: SAM_2634.JPG]
[Obrazek: SAM_2634.JPG] Sad Grin Grin

Dobra, geneze kupna znacie, teraz będę dodawał co mniej więcej zrobiłem od kupna.
Wjazd na kanał i ocena podwozia na początek, tak robię zawsze.
Bez tragedii. W kilka miejscach drobna rdza, do usunięcia. Napewno środkowy tłumik do wymiany. Reszta wydechu zdrowa.
[Obrazek: SAM_2636.JPG]
Wyciek smarowidła se sprężarki klimy
[Obrazek: SAM_2637.JPG]
Drobny wyciek z wtyczki od skrzynii biegów. Usunę przy wymianie oleju.
[Obrazek: SAM_2640.JPG]
Most lekko skorodowany, pewnie przez to, ze mało ulany olejem. Z lewej półosi delikatne zapocenie.
[Obrazek: SAM_2642.JPG]

Ogólnie bez tragedii. Jak na MercaCool2 Brak śladów poważnej kolizji. Potwierdziło sie tylko uderzenie w lewy narożnik, są slady naprawy na przednim pasie i podłużnicy. Nie krytykuje, bo moja C klasa, która jeżdzę od 7lat również przestała być bezwypadkowa odkąd pan w Transporterze zimą nie wyhamował i uderzył w lewa lampę, krzywiąc delikatnie podłużnicę. I co mam zezłomować bo bity?Shocking

Dalej zakup opon i założenie aluskówMusic Test podnośnika zaliczonyCool
W przyszłości rozbiorę nadkola i wszystko dokładnie wyczyszczę od brudu i z ewentualnej korozji w nadkolach.

Oczywiście nadkole do wymianyKwasny

Umyty felunek czeka na montaż

TaraaaaaaLove
Jakie te dupki są zgrabne. Jak dla mnie, żedne Cabrio nie ma tak zgrabnych tylków. Oprócz A209...

No i standardowe kontrole. Olej ok, filtr powietrza tez nie wymaga wymiany

Coś o czym mało kto wie, smarowanie mechanizmu pojedyńczej wycieraczki.

Szybkie mycie i konserwacja uszczelek

Jeszcze raz analiza błedów przez SD. Do wymiany pompka recyrkulacyjne, generuje dwa błedy w SAM i i klimatyzacji TAU. Do sprawdzenia czujniki PDC i... na tyle

Czyszczenie skóry
przed
po

Po umyciu

Tyle brudu z tylnych siedzeńShocking

Przednie siedzenia będą wymagać dodatkowych prac niestety

No likwidacja luzu na przednim łożysku

No i najważniejsze, wleciała gwiazda. Mercedes bez gwiazdy, to nie MercedesLove
Ale się namęczyłem, żeby odkleić ten emblemat, który byłConfused

Termostat. Tylko lata doświedczenia z Mercedesami pozwoliły mi zauważyć, że cos nie tak z temperaturą się dzieje...
Wzorowa temperatura silnika
Przed wymianą było na równo z 80st, po włączeniu ogrzewania nawet troszke mniej
I teraz cos nowego dla mnie, mycie dachu
Mycie nadwozia, odtłuszczenie i woskowanie

Impregnat na dach i naklejkaLove
Czy takie krople są ok?

I wleciał telefon z epoki

Brak zdjęć, ale wymieniłem tez amortyzator ksrętu drążka. Prowadzenie na plus.

No i wyjazd na zlot Mercedes w Serocku pod Warszawą. I to do czego takie sie nadaje, czyli do dawania przyjemnościLove
W trasie, znajomi z forum w202.pl w W210Hd
WSZĘDZIE WYGLĄDA DOBRZE
nawet pan burmistrz Serocka gratulował zakupuSmokeSmoke
[Obrazek: DSC_0540.jpg]
Przy tak pięknym klasyku głupio stawać...Unsure
Droga powrotnaDontgetit
Lekki nieogarKwasny

No i po powrocie, wymiana pompki recyrkulacyjnej plus płyn chłodniczy. Pomału zbieram środki do konserwacji oraz grzybki pod podnosnik

Co najważniejsze w tym aucie, to oczy. Postanowiłem odświeżyć. Czyli polerka plus klar dla ochrony.
Taraa

Miałem obawy co ujrzę jak zdejmę lampy... Ale nic więcej co juz wiedziałem szybciej. Troszkę brudu, troszkę korozji (tak tak usunę ja i zabezpieczę)
W międzyczasie znalazłem Niemieckie papiery auta. Co najmniej od 2005 do 2011 w rękach jednego człowieka w Hanau pod Frankfurtem. Przebieg sie zgadza. Znalazłem nawet adres gościa na jakimś rachunku ale tego nie pokazuje.

I kolejna część układanki z CLK
Wymiana oleju w ASB. Poprzedni właściciel nie wymieniał, więc bylo podejrzenie, że olej nie wymieniany nigdy albo dawno temu. Skrzynia pracowała ok, ale poziom oleju był zaniżony, więc wymiana obowiązkowo.

Po spuszczeniu z miski pojawiło się czarne coś, spalenizną nie czuć, ale już brudny i zużyty. Troche mnie strach obszedł co zobaczę w misce i jak zareaguje skrzynia na nowy olej
Jak widać po zdjęciu miski dno czyste, troszkę metalowego szlamu na magnesie. Biorąc pod uwagę, że wymiany nie było wcale (filtr z 1999r..) albo serwis niby wymienił, ale w rzeczywistości nie wymienił, bo były takie przypadki wszystko wskazuje, że skrzynia jest w bardzo dobrej kondycji.

Był problem z jedna śrubką, urwała się, trzeba było rozwiercać.[Obrazek: upload_-1]
Nowa wtyczka, która przepuszczała olej
Prawie pełna wymiana oleju

Postanowiłem zobaczyc jak wygląda filtr oleju ASB po 244tys km
Można powiedzieć, że niemal jak z fabryki. Brudny, ale bez szlamu, kilka drobniutkich opiłków metalu. Także, wiem że skrzynia biegów jest w bardzo dobrym stanie. Po wymianie płynniejsza praca szczególnie na zimno.

To na tyle- najgrubsze rzeczy zrobione.
W przyszłym tygodniu przychodzą tłumiki.
Poraz kolejny przeprowadzę kosmetykę wnętrza: doszedł środek do dressingu plastików z Shiny garage oraz środek do konserwacji skóry.
Zostały drobiazgi: zrobienie PDC oraz wymiana przednich nadkoli.
Z grubszych spraw to poprawa blacharki: pełna konserwacja od spodu i wewnątrz oraz byc może malowanie. Ale to są sprawy na przyszły rok. Teraz otwieram dach i cieszę się wiatrem we włosachStupid

Udało mi się dorwac ładny wydech do CLK, tanio nie było ale zamienników brak..
Oczywiście oryginał, bo cenie komfort i spokój :wink:

Rozdziewiczyłem kierownicę. Było ciężko ale poszła śruba.
Wymiana przełącznika zespolonego, który zaczął szwankować a jak wiadomo na bezpieczeństwie sie nie oszczędza. niestety przyszedł nie ten Evil Także przez weekend raczej bez auta Twisted Niestety w okolicy nikt nie ma Mercedesów na części.

W koncu znalazłem czas na wymianę tłumika
[Obrazek: uTS9_k0Q8E9Cqeez0exq04zA-SNp9imgRMh_BfHY...80-h800-no]

Zewnatrzna blacha niemal odpadła. Dziwne jak bardzo zardzewiał ten tłumik w sumie stosunkowo młodym Mercedesie Roll Mercedesy mają jednak bardzo żywotne układy wydechowe. Gaz+miasto go tak wykonczyły?
[Obrazek: r_4RyZCbGZxLs3AlaG61PTGWb0iMr2vdFNfGtKaT...80-h800-no]

Śruby tak przyrdzewiały, że musiałem mozolnie je rozwiercać, twarde jak cholera
[Obrazek: m4npvhbRMo31CHdTxudaRba426XWO_gMKV3JTJpj...80-h800-no]
[Obrazek: -lqykn0IWSOqaKVySeLVqX41NgTK3cFkytWkfC3H...80-h800-no]

Katalizator zdrowiutki. Poza tym zobaczyłem, że mam dwie sondy lambda Evil
[Obrazek: GLV5yeStjeLm1WWjWXiRm-D6NbNonw_fCmoqGbt5...80-h800-no]

[Obrazek: Y3gelAMP-TN2oX_S3jLfJUZ6IfA7pJnxB1fOT8PF...78-h671-no]

[Obrazek: KNPnaMzjLvTqWKqDD1IkcesOEVZSGcJHYai9p8al...78-h671-no]

[Obrazek: G04o1HapzchOnmRIzTPkZqbo6ddx7LTg82ZL5UFz...78-h671-no]

[Obrazek: Y3gelAMP-TN2oX_S3jLfJUZ6IfA7pJnxB1fOT8PF...78-h671-no]

[Obrazek: KNPnaMzjLvTqWKqDD1IkcesOEVZSGcJHYai9p8al...78-h671-no]
[Obrazek: G04o1HapzchOnmRIzTPkZqbo6ddx7LTg82ZL5UFz...78-h671-no]

[Obrazek: nOkmXKYgWjYZgAGyKngfLI94fKfV_ZeeAD37fwbP...80-h800-no]

[Obrazek: 5KsbAl18BzrUX1QPWzfbd_Ub8VjIghHST31x2qfA...80-h800-no]

[Obrazek: htw71bg5nScr9Z2Xe0ZE9T81cU1mfzVqlb404CqJ...80-h800-no]
Przy okazji pozbyłem się brzęczyka w postaci hałasującej osłony termicznej. Generalnie wielkiej różnicy w głośności nie ma, ale silnik plus kompressor jest wyraźniej słyszalny bez buczenia spod auta :Wink:
Poza tym auto w większości czasu stoi w garażu. W niedziele z racji pieknej pogody zrobiłem 120km bez celu :wink: , w poniedziałek też parenaście km zrobiłem z przymusu a pogoda dopisała na jazdę bez dachu:mrgreen:
Niektórzy lubią upalanie gumy, inni motor a ja podróże bez dachu :wink:
Co ciekawe nie przeszkadza mi brak klimy w C klasie. Ale tak przyzwyczaiłem się do bezdachowca, że w normalnym aucie w trakcie upału, nawet w Passacie z klimą zwyczajnie się duszę. Przyjdzie moment, że pewnie będę musiał KIEDYŚ sprzedać CLK, z racji niewielkiej praktyczności, ale żadne inne nie da mi tyle frajdy. Może to być nawet E500- i tak będzie zwykłym tyłkowozem Evil

Coming soon...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12.07.2016, 21:33
RE: A208 CLK 200kompressor Avantgarde by Perzu126
ten wąż ogrodwy jest od spryskow ? Grin
ogolnie nie jest zle Smile1
gratki i powodzenia w dopieszczaniu Smile1
12.07.2016, 21:48
Prawidłowo rozpoczęty temat, kiedyś chodziło mi 208 po głowie, teraz szybciej mi w stronę 209.
Co do węża ogrodowego to razi po gałach 2smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12.07.2016, 21:59
Gratuluję i bezawaryjnosci życzę Smile1
12.07.2016, 22:08
Ferguss, jestem tez moderatorem i wiem jak przestrzegać zasadYes W razie W upominajArgue
Co do węża ogrodowego, to wyobraź sobie, że jest oryginalny. Doprowadza płyn (dużo płynu, zbiornik płynu 7litrówShocking) do spryskiwaczy. Widziałem w kilku modelach, nie tylko CLK. Ma tam TIVY i inneSmoke
Kurdę fajne jest 209, jezdziłem oglądałem ale drogie. Poniżej 30tys zł ciężko upolować coś fajnego. Ekstra egzemplarze to Niemczech za 60-70tys zł...
12.07.2016, 22:10
Nie mam za co upominać, temat wzorowo założony Smile1

Co do węża... wrzucenie czegoś takiego tylko potwierdza że Niemcy to głupki totalne 2smile
12.07.2016, 22:12
Wąż to i tak nic w porównaniu do jakości blach, którą zaserwowali w tymtych latach. Na szczęście reszta zasługuje na gwiazde na masce...
12.07.2016, 22:20
Blachy niestety to porażka... chyba ostatnie prawdziwe blachy to 89 albo 90 rok.
13.07.2016, 12:22
Odświeżenie tematu!!!
13.07.2016, 12:53
Ładne koło, marzy mi się do 203 wrzucić Smile1
13.07.2016, 17:56
WItam!

Ostro widzę zabierasz się za autko, bardzo prawidłowo Smile1 Tak trzymaj Smile1 Powodzenia
13.07.2016, 19:30
I kolejna porcja fot!
13.07.2016, 20:09
Druga młodość tego auta Smile1
15.07.2016, 19:44
Panowie, ostatnia części z prac z CLK zapraszam do oglądania. Dziękuje za zainteresowanie tematem.
15.07.2016, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2016 22:05 przez BOSS777.)
szacun temat wielką profeska

facebook - grupa z małopolski - zapraszamy

CABRIO TEAM CRACOW
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club
Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 959
» Najnowszy użytkownik: henry59
» Wątków na forum: 5,076
» Postów na forum: 164,694

Pełne statystyki
Kto był dzisiaj

Użytkownicy online
Aktualnie jest 64 użytkowników online.