Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebring 2005 SEBRING I SZUMY WIATRU
Witam klubowiczów ....czy powyżej 100 km/h w waszych sebringach też robi się dość głośno ??
Czy zatem jest jakaś regulacja dachu ?
Odpowiedz
w moim głośno robi się od 120km/h ale to chyba w cabrio normalne Cool2
Odpowiedz
Pamiętam że kiedyś wynająłem sebringa nowego i w nim praktycznie jazda była jak w normalnym aucie . Po latach kupiłem sebringa z 2005 roku i tu zaskoczenie bo powyżej 100 robi się dość głośno a dach zamknięty nawet przy wolnej jeździe trzeszczy na uszczelkach . Powyżej 120 robi się naprawdę nieprzyjemnie.
:cry: Jakie są wasze doświadczenia ?
Odpowiedz
jest glosniej niz w zwyklym aucie ale ja przy 100km/h nie odczowam jakos szczegolnie halasu...
Odpowiedz
Szum będzie. Ewentualne trzeszczenia na uszczelkach można trochę zniwelować silikonem do uszczelek, ale w 10-letnim aucie (tak jak moje cudoSmile1) już tak cicho nie będzie Smile1
Odpowiedz
Witam . Mam pytanie odnosnie szyby z tyłu w sebringu... mianowicie odkleiła sie od dołu i szyba opadła ... SadSadSadSad mam pytanie czym to powrotem przykleic ... mieszkam w bieszczadach i tu w poblizu nikt sie nie zajmuje takimi sprawiamiSadSadSadSad szukałem juz po innych forum ale nie znalazłem odpowiedzi... prosze o pomoc
Odpowiedz
Mogłoby tak być

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Spróbuj tu - szyją dachy więc na pewno mogą zrobić i to.
http://www.tapwid.pl/5/kontakt
Norbert
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club