Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Stratus] Chrysler Stratus 1997 - mały problem z daszkiem
Witam Smile
W ostatni sezon, pojawił się u mnie mały problem, mianowicie, dach się jakby rozregulował i przesunął w tylnej części bliżej prawego błotnika.
Wcześniej wszystko było dobrze, problem zauważyłem wtedy, gdy pewnego razu przy chowaniu dachu zaczęło mi coś skrzypieć, na początku nie mogłem zlokalizować miejsca, jednak gdy poprosiłem kolegę o pomoc, który zamykał i otwierał dach na przemian, latając w koło samochodu zauważyłem, że dach ociera się z prawej strony o nakładkę przy klapie (tą w której osadzony jest STOP). Ogólnie na dziurach zaczął dość nieprzyjemnie trzeszczeć i "klepać", jakby się poluzował, a może po prostu po zimie mam takie głupie wrażenie jeżdżąc po naszych pięknych drogach.
I moje pytanie brzmi, czy jest jakaś regulacja położenia dachu w Stratusie? Jeśli tak, to gdzie ukryte są śruby? Przerabiał ktoś temat? Domyślam się że po przeregulowaniu dachu będę musiał ustawiać wszystkie szybki. Póki co nic nie rozbierałem, bo jest trochę za zimno, ale powoli robi się coraz cieplej, więc zaczynam myśleć o naprawieniu tego, stąd chciałem zebrać jakieś przydatne informacje, bo a nóż ktoś z forum temat przerabiał Smile
Szukałem w necie instrukcji/manuali i wszelakich informacji o regulacji dachu ale nic nie znalazłem. A szkoda, żeby się daszek przetarł, bo jest w całkiem niezłym stanie Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości