Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FELGI] Jak odświeżyć i pielęgnować polerowane felgi?
lukasz85 napisał(a):najlepsza pasta jaka istnieje to jest autosol polerowalem juz wieloma pastami i autosol niema sobie rownych Cool

z tym się zgadzam w 100% widziałem kilka felg po użyciu tej pasty i nawet ślepy by taką felgę zauważył Happywide
Odpowiedz
Tak jak wyżej... przed sezonem pojechałem wiertarką i autosolem - Aluminium Polish, świeciły się jak psu... A tak to woda z Ludwikiem...
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
Jak felgi stracą połysk Polecam Szmatkę bawełnianą w połączeniu z Autosolem do aluminium.
Odpowiedz
Felgi odświeżone, nie jest idealne lustro gdyż nie aż tak były wypolerowane wcześniej. Ale dla mnie to na plus.

Zastosowałem to:
[Obrazek: Mag_Aluminum_Polish_maxi2.jpg]

Pasta bardzo wydajna, myślę że puszka wystarczy na spokojne odświeżenie 4-5 kompletów kół Smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
zajmuje się polerowaniem felg i rantów - wykonuje takie usługi

do polerowania polecam i uzywam Autosol`a

pielegnować mozna samemu, tak raz na miesiąc przeleciec pastą felgi
jesli są już znaśniedziałe, po sezonie, to trzeba odświeżyc polerkę. nie zaczyna się od najgrubszych papierów, tylko tak od ok 800-1000

dla porownania, po lewej felga tylko po papierach (gotowa do nałożenia pasty) a po prawej papiery + pasta autosol (efekt finalny)

[Obrazek: dsc7537.jpg]

jak widac, pasta daje duuuzo Smile
Odpowiedz
ja tez uzywam tylko autosol i wedlug mnie niema lepszej pasty Happywide
Odpowiedz
slyszalem, ze dursol jest lepsza, de facto tą pastę robi ten sam producent co autosol Tounge
Odpowiedz
No dobra, a czy nakładacie wosk na polerowane felgi?

(wiem, że odkop, ale nie chciałem nowego tematu zakładac Happywide)
Odpowiedz
Kiedyś ktoś mi pisał że jak masz tylko polerkę bez zabezpieczenia w postaci bezbarwnego/itp to nie nakładasz wosku. I tego się trzymałem, wcześniej na polerowane felgi w MB dałem wosk i pojawiło się dużo białych plamek nie do usunięcia, do spolerowania Confuse

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
są teraz takie spraye zabezpieczające które można na polerowane felgi nakładać Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości