Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FELGI] Jak odświeżyć i pielęgnować polerowane felgi?
Ma ktoś sprawdzony patent na odświeżenie polerki i późniejszą jej pielęgnację?

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Koleś który polerował mi obręcze mówił, żeby myć wodą destylowaną z mydełkiem. Robiłem tak przez 4 miesiące, bo poźniej już się nie dało - przez deszcze i niepogodę długotrwałą nie dało się po prostu. Ogólnie u mnie też wyszła taka mgiełka i już się nie błyszczą jak powinny, a pasty do polerki i "ręczna robótka" efektów nie przynosi :/
[Obrazek: out.php?i=739829_bez-nazwy-1.jpg]
.....Love Moja Astra I...............LoveMoja Astra II...................? ? ?
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o pielęgnacje jak ja miałem felgi z rantem to myłem je wodą z ludwikiem Happywide
Odpowiedz
na co dzień myłem wodą z ludwikiem albo octem. Ale i tak przed każdym sezonem daje je do przepolerowania.
Black Lady from Cracow !
Odpowiedz
Ferg-woda z ludwikiem i żadnej chemii. po całym sezonie felgi wygladaja dalej jak trzeba; przed kolejnym sezonem 5 minut na kolo z wiertarka i po sprawie.
trzymajc sie tej zasady mycia gdy odsiwrzam poler mechanicznie prawie nie widac roznicy
Odpowiedz
Właśnie... koło z wiertarką. Jakieś szczegóły? Tounge

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
wiertarka + krążek z filcu.
Black Lady from Cracow !
Odpowiedz
ja robię to ręcznie :boks: (pastą do aluchrom) bo nie mam na wiertarkę filcu Frown -gdzie można nabyć taki filc :?:
Odpowiedz
meguiars ma w ofercie zestaw do polerowania Wink
<a class="postlink" href="http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=507">http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=507</a>
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
najlepsza pasta jaka istnieje to jest autosol polerowalem juz wieloma pastami i autosol niema sobie rownych Cool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości